.

.

Waverly® Sun N Shade Beach Beach Social Light Filtering Grommet Top Single Curne, Bloom, 84

Waverly® Sun N Shade Beach Beach Social Light Filtering Grommet Top Single Curne, Bloom, 84

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Донесете го вашиот стил на отворено во живот со панел за завеси со сол-сенка од Sun-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N-NED. Прекрасна ткаенина за печатење со ленти го осветлува постојниот декор. Избледената ткаенина ги прави совршени за внатрешен двор, сончева соба или белведер. Идеални за сите простори на отворено, овие завеси што се појавуваат во вода се доволно издржливи за да ја одржат својата убавина преку дожд, ветер или сјај. Грумите со лесен за слајд, 'рѓа нудат модерна талент што ќе се одржи против елементите. 1,65 "Громите сместуваат до шипка од 1,25". Завесата шипка се продава одделно. Екстра-широк 52 инчен панел по ваш избор со должина од 84 или 95 инчи. Лесна грижа, машинско миење, суво суво, не бели. Продаден како единечен панел. Доволно разноврсна и за затворени и за надворешни простори - тремови, патишта, сончеви простории и многу повеќе. Лесно се лизга украсни, громи за докажување на 'рѓа. Отпорен на временски услови. Филтрирање на светлина. Закачете повеќе панели за оптимално покритие. 100% полиестер.

За производот

Купувачите избираат и