.

.

Ким Ален е суперхеројски знак Детски имагинација Фрази 10 24 Сликарско платно уметничко печатење

Ким Ален е суперхеројски знак Детски имагинација Фрази 10 24 Сликарско платно уметничко печатење

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста доаѓа без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Биди мудар цитат ableубезен був снежни планини. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ким Ален.

За производот

Купувачите избираат и