.

.

Време на одмор пластика и силикон 9,8 шпатула, прибор за храна

Време на одмор пластика и силикон 9,8 шпатула, прибор за храна

DEN 223.84

Од стока
Достапно.

Печете еден куп среќа оваа сезона со празник Пластична и силиконска 9,8 ”шпатула. Овој основен прибор за кујна е совршен за преклопување, мешање и мешање на вашите омилени рецепти. Издржливата и разноврсна шпатула исто така може да се користи за ширење на шлаг над вашите омилени третирања за одмор. Спатулата за време на празник 9,8 ”е достапна во 5 одлични отпечатоци од одмор, трска од бонбони, снегулки, навистина црвени, карирани и зелени гноми. Кога е време да купувате за празниците, нека гаџети за време на годишно време, ви помагаат да направите магија за јадење. Суштински кујнски прибор. БПА бесплатен силикон. Достапно за ограничено време. Прави одличен порибување.

За производот

Купувачите избираат и