.

.

Софија ги заплашува од Софија Вергара женски мазнечки гаќички, 2-пакет

Софија ги заплашува од Софија Вергара женски мазнечки гаќички, 2-пакет

DEN 216.32

Од стока
Достапно.

Одете напред, лизгајте се на тие хеланки или слаби фармерки, знаејќи дека тие досадни линии на гаќички се практично невидливи. Измазнувањето на гаќичките на Софија Вергара ви даваат елегантно, мазно и удобно вклопување под сето тоа. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Adelante! Понте ес -хеланки на фармерки ajustados sabiendo que esas incómodas marcas de pantis син prácticamente invisibles. Лос Пантис Лисос Типо Танга де Софија Вергара Те Дан Ун Тале Елеганте, Лисо и Камодо Кви Подрс Ллевар ДеБао де Куалкиер Пренда де Вестир. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 74% најлон/26% спандекс/74% Nailon; 26% LICRA. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Сет вклучува : два пара гаќички/ инклузивни панталони. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/ la Modelo Mide 5'9" y viste una talla pequeña "s". Покриеност : целосно предна; Редуцида en la trasera. Затворање : влечење на стилизирање/ estilo fácil de poner. Вид на половината : среден пораст/ tiro medio. Карактеристики : измазнување, супер-мека микрофибер; отвори за нозе без скри; / Tela de microfibra supersuave y lisa; aberturas para las piernas con corte sin acabado que no deja marcas; forro reforzado de algodón suave. Женски измазнување на гаќички 2 пакувања од софија вергара интимира.

За производот

Купувачите избираат и