.

.

Пожелна патика за одење на Да Рандал

Пожелна патика за одење на Да Рандал

DEN 223.84

Од стока
Достапно.

Овие патики со чипка од Daxx се подготвени за сè. Рандал е главен атлетичар, дизајниран со мрежни ткаенини и лесни материјали. Инсол од 6 мм удобна пена ™ нуди вистинска количина на поддршка, а флексибилен филон единствен го заснова дизајнот. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : мрежа. Материјал од надворешната страна : Филон. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и