.

.

Винвуд Студио ги отпечати симболите на порталот и предметите мистични симболи wallидна уметност платно печати црна 13х19

Винвуд Студио ги отпечати симболите на порталот и предметите мистични симболи wallидна уметност платно печати црна 13х19

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со портал од отпечатоци од студиото Wynwood, прекрасно дело на wallидот за типографија направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

За производот

Купувачите избираат и