.

.

Бафало измиени партали од пелена

Бафало измиени партали од пелена

DEN 1760.00

Од стока
Достапно.

Овие партали се совршени за бришење на каква било хаос. Бафало измиени партали за рециклирани пелени : бели, мазни, тешки, со големи, плетени пелени. Измиени и изветвени за супериорна апсорпција, ниско-линтирање. Единствена примена на сите облоги. Класична конструкција со 3 панели. Најдобро за детали, полирање и чистење на сите површини со брод и полирани метали. Големина : приближно 14 "x 18".

За производот

Купувачите избираат и