.

.

31,5 моменти на одмор црвено зелено и бело чудно декорација на новогодишна елка

31,5 моменти на одмор црвено зелено и бело чудно декорација на новогодишна елка

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Од колекцијата на празнични моменти, ова симпатично дрво би било прекрасен акцент во кој било декор за празници наизменични модели на ткаенини во секоја од панелите создава чувство на забавно носталгија обрасци вклучуваат црвена и бела точка -точка кафеава карирана зелена карирана и црвена карирана, истакнато со плетенка граници на канапски канали и димензии на лента и канап за лак : 31,5 "H x 18 " W x 7 "D Материјал (и) : пена/ткаенина/канап/лента од колекцијата на моменти на празникот. 31,5" Повеќекратна декорација на дрвја. Полка точка и карирани обрасци за чувство на забава. Акценти на канап и лента за текстура.

За производот

Купувачите избираат и