.

.

Црвена рачно изработена луксузна перница 18in 18in

Црвена рачно изработена луксузна перница 18in 18in

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Променете чувство на просторија со овој луксузен дизајнер и дизајнер на резолуција фрлаат перници. Трансформирајте го секој простор со овој смел и опустлив изглед со оваа Плут Црвена рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од полиестер. Перниците се рака *Боја : црвена *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на шемата може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешноста *перници Вклучете ** Хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чисто препорачано *Содржина на ткаенина : 100% полиестер *Модел : Везена црвена рачно изработена луксузна перница 18in x 18in.

За производот

Купувачите избираат и