.

.

Сет на силиконски прибор - црвена боја

Сет на силиконски прибор - црвена боја

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Главни постави 10 компјутерски силиконски алатки сет - сина месечина. Ова е совршена алатка за кујна за да ги задоволите вашите основни потреби во кујната. Мислевме на вашите потреби и сака тука. Овој сет вклучува толку многу опции за да создадете свои вкусни оброци за вашето семејство и пријатели. Нашиот сет од 10 парчиња е изработен од траен не'рѓосувачки челик со FDA одобрена од нетотоксични силиконски глави отпорни на топлина и рачки обложени со силикони за цврсто зафаќање и ладно чувство. Тие се идеални за лесно расчистување и не го освоија вашиот прекрасен прибор за готвење. Сите предмети вклучуваат удобни куки за да се дружите во вашата кујна за лесен и брз пристап. Вие исто така имате избор на три добредојдени и живописни бои за да одговараат на вашиот декор на кујната. Па, што чекате да го поставите вашиот сет сега и бидете сигурни дека готвите со висококвалитетна опрема и не мора да се грижите за оштетување на вашите садови и тави. Модел на сина месечина# MS18-D3-1152-001. Ова е совршена алатка за кујна поставена за да ги задоволи вашите основни потреби во кујната!. Сет вклучува : Цврст Тарнер, широк сноп Тарнер, Слоти Тарнер, Тарнер, цврста лажица, лажица лажица, шпатула, супа, лажица и шпагети лажица. Одлична рачка од не'рѓосувачки челик 430 со силиконски зафат ве прави лесни и удобни да го користите при готвење. Силиконската алатка е отпорна на топлина до 450-F со материјали одобрени од FDA.

За производот

Купувачите избираат и