.

.

Компјутерот со целосна патент на мажите на Вранглелер, големини S-5XL

Компјутерот со целосна патент на мажите на Вранглелер, големини S-5XL

DEN 109.60

Од стока
Достапно.

Дождот, снегот, слабината или ветерот, работата треба да се заврши, а оваа машка патка quilted zip јакна од работната облека Wrangler® е подготвена да се справи со сè што ќе фрлите на неа. Изградената градба на памучна патка ги задржува дождот и ветерот на заливот, а облогата на дијамантскиот полиестер значи дека ќе останете топло и суво во секое време. Крпите за плетени ребра ви даваат привлечно вклопување за да го задржите студот, а големата надворешна јака обезбедува дополнителна заштита од ветрот кога ви треба. Двојните предни џебови ги одржуваат вашите алатки корисни и сите вредни безбедни, плус преголемиот потопло на предната рака може да се удвои како џебови за големи предмети што ви се потребни. Со своето затворање со целосна должина на патент, обезбедува одлична заштита од елементите, оваа памучна патка ватирана јакна ќе биде подготвена да ја заврши работата заедно со вас. Работна облека Wrangler Машка работа џебна јакна : Надворешна обвивка : 100% памучно патка платно. Поставена : 100% ватиран полиестер. Дијамантска ватирана обвивка. Двојни предни џебови на градите со клапи. Предно затворање на поштенски должина. Големи затоплувачи на предните раце. Плетаат манжетни за ребра, остануваат ладни. Машина за перење. Достапно во проширени големини.

За производот

Купувачите избираат и