.

.

Чист лак за ледени нокти, супер starвезда, 0. fl oz

Чист лак за ледени нокти, супер starвезда, 0. fl oz

DEN 193.92

Од стока
Достапно.

Добијте зачудувачки, живописно обоени нокти со чист лак за ледени нокти, 981 Супер starвезда, 0,5 fl oz. Оваа линија на полски вклучува разнобојни, трендовски нијанси за убави маникири и педикири во домашен терен. Чиста ледена нокти Полска нема формалдехид, толуен или dbp.pure мраз лак лак : зачудувачки нијанси на тренд. Ослободени од формалдехид, толуен и ДБП. Добијте ажуриран маникир без да одите во салонот со чист лак за ледени гелови.

За производот

Купувачите избираат и