.

.

Заменски сензор за нокаути за замена компатибилен со 2002- Nissan Altima 2003- Infiniti G 6Cyl 3.5L

Заменски сензор за нокаути за замена компатибилен со 2002- Nissan Altima 2003- Infiniti G 6Cyl 3.5L

DEN 160.00

Од стока
Достапно.

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : Машки терминал со сечило од 2 1 Femaleенски Connectornotes : Директен тип на монтирање; Без жица Број на дел од делот : KS206, 1580813 Warranty : 1-годишна гаранција за неограничено-милијарство, како што е со највисок квалитет на компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашите оштетени или стари лица Фабрички дел.compatile со следниве возила : Infiniti2003 G35 Датум на производство на база до 31 јули 20022004 G35 (подмодел : база, x) квадратен конектор, OE No. KNE 082000-2001 I30 (подмодел : база, T) 2002-2004 I35 I35 I35 I35 I35 I35 BASE2003- 2004 M45 BASE2002-2003 Q45 BASE2001-2003 QX4 BASENISSAN2004 ALTIMA SE Датум на производство до јануари 20042002-2003 Altima (подмодел : BASE, S, SL) 2001 Maxima SE 20-та годишнина Edition2000-2002 MAXIMA (Dumdodel : Gle, GXE, SE) 2001 Pathfinder XE2001-2002 Pathfinder (подмодел : LE, SE) Број на размена на размени : KS206.1580813 FITS Изберете : 2003-2004 Infiniti G35 2002-2003 Nissan Altima Base/S/SL 2000 Nissan Maxima GLE/GXE/SE 2001-20033333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333. QX4 2002 NISSAN PATHFINDER 2001 NISSAN PATHFINDER LE/SE/XE 2002-2004 INFINITI I35 2002 NISSAN MAXIMA GLE/SE 2001 NISSAN MAXIMA GXE/SE/GLE/20 TH ANNIVERSARY 2000-2001 INFINITI I30 2004 NISSAN ALTIMA SE 2003-2004 INFINITI M45 2002- 2003 Infiniti Q45 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и