.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Ништо лошо тука

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Ништо лошо тука

DEN 303.20

Од стока
Достапно.

Ништо лошо тука!, Е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и