.

.

Атлетски работи женски атлетични шорцеви

Атлетски работи женски атлетични шорцеви

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Патничките шорцеви од атлетските дела се ново ново за вежбање, прошетки или лежење низ куќата. Овие шорцеви со топло време имаат џебови за поштенски пакувања за да носат најважни работи и половината за истегнување за да се задржи удобно на патот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 5?. Полу-фит. Повлечете ја; Еластична половината со влечење. Zip џебови на страни; Отворете го џебот. 92% памук/8% спандекс. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и