.

.

Нож на Слицин Лери

Нож на Слицин Лери

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Лери Кабел Гај Бар-Б-П ножеви. 12 5/8 "Севкупно. 8 " Оригинална формула не'рѓосувачки сечило за сечење. Целосен Танг. Дрво рачки со двојни месинг. Една рачка има гравура "Слицин '". Висат спакувани. Нож на Слицин Лери.

За производот

Купувачите избираат и