.

.

Пионерската жена заслепувајќи се сет на дахлиас

Пионерската жена заслепувајќи се сет на дахлиас

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

Ако не сте се запознале со заслепувачкиот сет на пионерски пионерски жени, тогаш допрва треба да ја запознаете спалната соба на вашите соништа. Уживајте во луксузните удобности на овој флора исполнет, 100% памучен срам сет што, исто како што сугерира неговото име, блескави на секој начин. Одликувајќи се со светла, убаво препуштена и зачудувачка асортиман на шарени цвеќиња, овој пар спакува поп стил и шармантна доза на удобност. Вашите соништа се скоро сигурни дека ќе станат поживи и имагинативни со пријатните удобности на овие блескави дахлии. Достапно во големини Стандард и Кинг, нема запирање колку далеку може да оди вашиот стил. Светла цветна шема. Сет од 2. 100% памук. Достапно во стандард или големина на кралот.

За производот

Купувачите избираат и