.

.

Од Ентони Ванг Цреша Панч скриена клин модна платформа Патика во црна карирана

Од Ентони Ванг Цреша Панч скриена клин модна платформа Патика во црна карирана

DEN 640.00

Од стока
Достапно.

Овие патики на модната платформа на Ентони Ванг Панч Панч сигурно ќе бидат шоу -шоу, тие се уникатни и забавни. Тие доаѓаат во црна карирана и црвена карирана. Тие имаат столпчиња и потресен изглед што ги прави да изгледаат многу 90 -ти и многу слични на платформата „Конверс стил“, но скриениот клин само ја додава таа дополнителна висина без да ја жртвува удобноста. Тие се облекуваат, но исто така имаат патент за да ги направат лесни за вклучување и исклучување и се супер удобни и слатки. Скриениот клин е 4 инчи, но и платформа од 2 инчи. Тие работат точно на големината. Чипка нагоре, патент, скриен клин, работи точно до големината. Карирана ткаенина, метални столпчиња, скриен клин, клин од 4 инчи, платформа со 2 инчи, влошена влошка, гумена надворешна плоча.

За производот

Купувачите избираат и