.

.

Emeril Lagasse Croperal Ez-Fit Slip Sliptnat Slip на Tumbled Sneaker

Emeril Lagasse Croperal Ez-Fit Slip Sliptnat Slip на Tumbled Sneaker

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

M (избалансирано активно движење) обезбедува двојна слој, интола за меморија од пена за да обезбеди 24-часовна удобност. Ова современо вклопување обезбедува поддржана удобност додека се движите во текот на целиот ден. Мидлот за удобност против замор е направена со соединение за враќање на енергијата за поддршка на стапалото. Технологијата B. Големината на EZFIT нуди повеќе дарежлива вклопување за ширина. Основана за поддршка на вработените во гостопримството кои работат долги часови на нозе, линијата на работни чевли отпорни на лизгање на Емерил ќе ви помогне да ја завршите работата удобно и безбедно. Овие работни чевли отпорни на лизгање имаат крајна комбинација на најсовремени дизајн и технологија за да обезбедат врвни перформанси на изрез за професионални обувки. Технологијата B. Покрај тоа, облогита што се третираат со дишење на Agion® го намалуваат мирисот, одржувајќи го производот свеж за подолго време. Овие hi-tech карактеристики и основните придобивки се уникатни за сите обувки на Емерил. Theенскиот кралски пад е лизгање на обична двојна патика на близнаци, во која има горен горниот дел од кожа, јака и табулатор за влечење за лесно вклучување. Овие работни чевли отпорни на лизгање имаат крајна комбинација на најсовремени дизајн и технологија за да обезбедат врвни перформанси на изрез за професионални обувки. Сите обувки на Емерил го користат хидрофобниот спреј отпорен на вода што се нанесува на површината на чевлите за да се обезбеди отпорност на дамки и вода.Royенскиот кралски пад е лизгање на обичниот двојник на двојна патика во која се карактеризира со горен кожен горниот дел од кожа, јака и табулатор за влечење за лесно.

За производот

Купувачите избираат и