.

.

Тајни богатства женски и женски плус плетен сон за спиење

Тајни богатства женски и женски плус плетен сон за спиење

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Слатки соништа, сладок стил во спиењето, пантолони од тајни богатства. Оваа удобна и стилска пантолона е совршена за да се спуштате низ куќата или да лебдат за спиење. Лесно вклопување обезбедува неограничена удобност за да можете слободно да се движите од мрзливи утра во пријатни ноќи. Оваа пантолона со должина на глуждот има половината, џебови и права нога. Направено во супер мека рециклирана четкана маичка што доаѓа во низа отпечатоци и бои. Побарајте координирање на врвот на спиењето што се продава одделно. Тајни богатства на глуждот со должина на глуждот. Должина на глуждот Пант 26 "ИНСЕАМ. Зашилена нога; отворање на ногата 13" на средна големина. 2 1/2 "лента за половината со еластична и влечка. големина мала. Машинско миење. Направено во Виетнам.

За производот

Купувачите избираат и