.

.

Големо кучиња Мастиф стојат

Големо кучиња Мастиф стојат

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Биг кучиња Мастиф виси држење на дрво. Исто толку големо како што би сугерирало неговото име. Нема куче од Yippie овде. Наречен за еден од великаните на кучешкото семејство, Мастиф Стенд има преголемо седиште и дарежлива платформа од 30 x 35 "што го прави совршен за Bowhunters, или само за оние што бараат малку повеќе простории за нозе. И, како и сите големо куче Фиксна позиција стои, тивка, цврсто изградена и врвна вредност. Навистина големо куче : пространа 30 x 35 "Правоаголна платформа за нозе со потпирач за подножје; 19,5 x 10 "Подготвено седиште за флип-ап; лента за ремен на ременот и пониска стабилизирачка платформа за платформа; ги исполнува стандардите TMA; 300-lb. Капацитет на тежина; тежи 26,5 фунти .; Вклучува систем за апсење. Во штандовите на елени! Големо кучиња Мастиф виси на дрвја, БДФ-460 Големо кучиња Мастиф штанд : Висина на седиштето : 21 “. Одморот за нозе. Кабли со тешка суспензија. Ременска лента за ременот на горниот дел.

За производот

Купувачите избираат и