.

.

4,8-засилувачка мелница за клупи со LED работни светла и фиока за калење, 4282

4,8-засилувачка мелница за клупи со LED работни светла и фиока за калење, 4282

DEN 3184.00

Од стока
Достапно.

Запомнете кога ги потрошивте сите тие пари заменувајќи ги досадните 'рѓосани алатки. Прилагодливата работа се потпира на стожерот за да се овозможи аголни апликации за мелење. Запомнете кога вашите лопати всушност можеа да пресечат нешто. Трговската лента за ладење на одборот служи како сад за калење за работни делови, осигурувајќи се дека вашите алатки и лопати не се искривуваат заради прекумерна топлина. И затоа што тоа е WEN производ, вашата мелница за клупи од 8 инчи доаѓа поддржана од двегодишна гаранција, национална мрежа на квалификувани техничари за услуги и пријателска телефонска линија за клиенти. Нашиот дизајн го прави отстранувањето на стража на тркалото што е можно поедноставно за лесни промени во тркалото.

За производот

Купувачите избираат и