.

.

Dreamline Unidoor - 1 2-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Хром

Dreamline Unidoor - 1 2-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Хром

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Dreamline Unidoor-X е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надополнувајќи ги архитектонските детали, моделите на плочки и составот на вашиот простор за бања. Унидор-Х прикажува елегантни, чисти линии за подобрување на секој простор за туширање, создавајќи прекрасен изглед. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Unidoor-X е дел од dreamline unidoor колекција, повеќето разноврсна линија на туш врати и куќишта на пазарот. Големина на моделот : 63 1/2-64 инчи. В х 72 во. Ж; Прошетка-во отворање : 24 во.; Конфигурација : 24 во. Панел со шарки, прикачена Врата За Туширање и 14 1/2 внатре. Вграден панел. Шарки и Вградени панели прикачени на ѕидот за 1 инчи. анодизиран Алуминиумски У-канал; Комерцијален Л - Бар за стабилност и непречен изглед. У-каналите овозможуваат прилагодување до 1/2 инчи. за ширина или надвор од водоводот на страната На Внатрешниот панел и 1/4 внатре. за надвор од водоводот на страната на панелот со Шарки.

За производот

Купувачите избираат и