.

.

Студио Wynwood Printed Iutical Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Iutical Canvas Art Print

DEN 704.00

Од стока
Достапно.

Авенија на пистата Природа и пејзаж wallид уметност платно го отпечати „curro Cardenal“ шумски пејзажи од дрво - портокалово, зелено, дрво Карденал - дрво на мудрост, е вешто изработено рустикално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на природа и цветна тема со шумски пејзажи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и