.

.

Реверзибилен заштитник за мебел за покривање против лизгање на вода отпорен на вода широка еластична над големината на софата, јоргована

Реверзибилен заштитник за мебел за покривање против лизгање на вода отпорен на вода широка еластична над големината на софата,

DEN 799.68

Од стока
Достапно.

Отсекогаш сте биле животинско лице. Имате необични златни привлекувачи кои ја шетаат вашата куќа и барем две мачки секогаш се грицкаат на скутот, или, ајде да се соочиме со тастатурата на вашиот компјутер. Иако ги сакате овие мали astsверови со целото свое срце, тоа не значи дека уживате да го имате своето крзно низ целиот мебел. Заштитете го вашиот мебел со овој ватиран капак за лизгање за да ги задржите вашите каучи или столчиња без крзно, отпечатоци од шепа и прашина и нечистотија што животните ги носат со себе. Снимете ја оваа зделка денес! Вашиот мебел ќе ви се заблагодари! Подолго од грбот за да остане на место подобро. Го чува мебелот безбеден од домашни миленици, дамки и истури . Заврши за отфрлање на вода, машина за перење. Направено од 100% полиестер. Машина за перење. Лесно се лизга на вашиот мебел за да блокира крзно од миленичиња, мирис и нечистотија. Едноставно завиткајте над мебелот и безбедни во грбот со ленти за вратоврска. Достапно во големини Софа, стол или Водич за големина на седиштето на седиштето : Чаир - 65 "x 75,5" Loveубовно седиште - 88 "x 75,5" софа - 110 "x 75,5".

За производот

Купувачите избираат и