.

.

Деца од Garanimals Graphic Graphic Top & Legging, сет на облеки од 2 парчиња

Деца од Garanimals Graphic Graphic Top & Legging, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Купете ја нашата забавна и живописна колекција на мешавина и облека за девојчиња од 365 деца од Garanimals! Оваа есенска колекција нуди облека за девојчиња со личност, стил и голема вредност. Пронајдете графички маици, маици со маички, ромци, џегингс, хеланки, кратки во Бермуда, комплети на облека и многу повеќе. Достапно во големини 4-10 исклучиво во продавниците и. Без разлика дали оди на училиште, игра со пријатели на игралиште, или лежи дома, ќе биде удобна и ќе се собере во колекцијата на нашите девојки. Графички маица со долги ракави на девојчињата и карирани хеланки, сет на облеки од 2 парчиња вклучува 1 графичка маица со долг ракав и 1 пар карирани хеланки. Измешајте и совпаѓајте ги облеките за девојчиња. Достапно во големини 4 до 10. Маица : Памук 60%, Полиестер Jerseyерси 40%. ХЕЛГИ : Памук 96%, Jerseyерси Спандекс 4%.

За производот

Купувачите избираат и