.

.

Нова стандардна замена пред десната страна на десната страна, се вклопува во 2013 година- Нисан Сентра

Нова стандардна замена пред десната страна на десната страна, се вклопува во 2013 година- Нисан Сентра

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден лагер за странични странични странични странични страни. Тој е дизајниран да го замени постојниот лагер за Fender. Тоа одговара на вашата 2013-2019 Nissan Sentra. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на предниот дел на патничкиот страничен лагер, одговара на 2013-2019 Nissan Sentra ги исклучува SR Turbo и Nismo моделите, изработени од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

За производот

Купувачите избираат и