.

.

Panенски кадифни панталони за спиење на ocyојспун, големини S до 3x

Panенски кадифни панталони за спиење на ocyојспун, големини S до 3x

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Лизгајте се во удобноста на овие супер-меки супермики од руно панталони од oyојспун, сега во забавни отпечатоци за да се спарат со омилените врвови за спиење за крајната удобност. Материјал : тело : 75% полиестер/25% рециклиран полиестер; Манжетна ребра : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено со зашилена нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и вратоврска за влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : се печати; манжетни за ребра. Плишани панталони за спиење за жени од oyоспун.

За производот

Купувачите избираат и