.

.

Oyојспун женски Hacci плетен V-врат кардиган, лесен, големини S до 3x

Oyојспун женски Hacci плетен V-врат кардиган, лесен, големини S до 3x

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Завиткајте се во овој луксузно мек хаци плетен кардиган од oyојспун во кој има опуштено вклопување, капки на рамената и ласкави V-вратот-западно дизајниран за обични денови или ноќи дома. Бонус : Погодни џебови за лепенка го чуваат вашиот телефон и најважните работи. Додадете ги нашите координативни плетени џогери и резервоарот (продадено одделно) за крајната удобност. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : Предно затворање на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови за лепенка држат најважни работи. Карактеристики : Меки плетени хаци; капка рамо; Објавена манжетна, плоча и половината. Women'sенски хаци плетеа кардиган од врат од oyојспун.

За производот

Купувачите избираат и