.

.

Марино растет Кликнете на ремени за мажи - Менс удобност Оригинален кожен фустан појас - Автоматска тока - прилагодлива од 28 до 44 половината

Марино растет Кликнете на ремени за мажи - Менс удобност Оригинален кожен фустан појас - Автоматска тока - прилагодлива од 28

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Едноставно, мазно и елегантно! Загарантирана, 45 дена бесплатна размена и приноси плус 180 дена гаранција.Пефектната вклопување за апсолутно одлично вклопување само следете ги овие два едноставни чекори : 1. Максимална издржливост - каишот е малку поширок од 1 и 1/8 "кој претставува совршен изглед на фин, оригинален дизајн на дизајнер за квалитет на кожа за мажи, надополнет со високо модерна стилска и заменлива тока која е елегантно дизајнирана со класа отпорна на гребење. Марино создава ситно изработени ремени за автоматско заклучување на извонредна убавина, удобност, издржливост и функционалност. (Не се потребни алатки!) 2. Марино е тука за да им обезбеди на нашите почитувани клиенти најпријатно искуство. Лесна употреба - само лизгајте го ременот на фустанот во лизгачката тока и да ја повлечете лентата за ременот на ременот, товата едноставно се заклучува. Комбинацијата на стручна конструкција и одличен современ стил е она што го прави марино појаси за мажи карактеристично ексклузивни. За да го ослободите автоматскиот појас, нежно притиснете го лост на страната на отстранливата тока и заклучување ќе се прилепи.

За производот

Купувачите избираат и