.

.

Нерѓосувачки Челик Лате Долг Чај Кафена Лажица Сода Сладолед Десерт Сунди Лажици

Нерѓосувачки Челик Лате Долг Чај Кафена Лажица Сода Сладолед Десерт Сунди Лажици

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

Материјал : Нерѓосувачки Челик Број На Модел : CW90836_01 Origin : континентална Кинеска тежина : 26 (g)Големина : 19.4*3.2*1 (См) Боја : сребрена, златна, розово златна, црна,шарена, сина.Пакет Вклучени : 1*Кафе Лажица . Опис : 100% Сосема нов со висок квалитет. Лесен за чистење и складирање. Вакуум позлата, огледало полирање. Материјалот е нерѓосувачки челик, безбеден и здрав, не е лесен за ' рѓа и издржлив. Ergономски дизајн, лесен за употреба; Матирана рачка, огледало полирање главата на лажици. Уникатниот заоблен дизајн на рачката прави да се чувствувате поудобно. Дозволете ви да имате добро чувство на употреба, да го подобрите квалитетот на вашиот живот, да уживате во оригиналниот вкус на храната. Погоден за различни прилики, најдобар избор за мешање кафе. Спецификација нето тежина : 26 (г) Големина : 19.4*3.2*1 (См) Боја : сребрена, златна, розово златна, црна,шарена, сина. Материјал : нерѓосувачки челик. Спецификации : Вакуум позлата,огледало полирање. Мелењето и полирањето го прават поудобно да се користи Погоден За различни прилики,најдобриот избор за Мешање кафе. Материјалот е нерѓосувачки челик, безбеден и здрав, не е лесен за ' рѓа и издржлив.Вклучен Пакет : 1*Лажици За Кафе : 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. 2.Споредете ги големините на деталите со вашите, дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење. 3.Ви благодариме за вашите сфаќања. Нерѓосувачки Челик Лате Долг Чај Кафе Лажица Сода Сладолед Десерт Сунди Лажици.

За производот

Купувачите избираат и