.

.

Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова За Мојата Мајка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова За Мојата Мајка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Хронична Болка Носам Виолетова За Маичката На Мајка Ми Мало Дете. Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова За Маичката Со Кратки Ракави На Мајка Ми, Унисекс ХЕДЕР и Ројал 4Т. Хронична Болка Што Ја Носам Виолетова За Маичката На Мајка Ми. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. свест мајка лента подарок дете предучилишна детска облека облека.

За производот

Купувачите избираат и