.

.

Женски Обичен Долг Ракав Отворен Преден Лесен Завеса Кардигани Со Џебови Цврста Боја Лабава Јакна Тенок Слој

Женски Обичен Долг Ракав Отворен Преден Лесен Завеса Кардигани Со Џебови Цврста Боја Лабава Јакна Тенок Слој

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Тоа нема да се намали значително во миењето.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн.Женски Дами Цврст Кардиган Со Долг Ракав Џебови За Палто Надворешна Облека Карактеристики : 1.

За производот

Купувачите избираат и