.

.

Мулти-Уред Со БЕЗЖИЧЕН Блутут Глушец На полнење Со Опции ЗА DPI, Pономски Оптички Пренослив Тивок Глушец За Vivo Y12s Сино Црно

Мулти-Уред Со БЕЗЖИЧЕН Блутут Глушец На полнење Со Опции ЗА DPI, Pономски Оптички Пренослив Тивок Глушец За Vivo Y12s Сино Црно

DEN 223.84

Од стока
Достапно.

вклучете го прекинувачот за напојување во Режим На Bluetooth 2.притиснете го Копчето За спарување Bluetooth околу три секунди, индикаторот за напојување трепка, покажете дека глувчето е во режим на спарување. Можете слободно да се префрлате помеѓу режимите откако ќе го завршите спарувањето Bluetooth или ќе го вметнете USB, а максималното работно растојание на секој режим е 10 метри. Идеален е за работа или забава во ДОМОТ И канцеларијата МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ГЛУШЕЦ Со дизајн со 6 копчиња, брзо ќе се префрлите од страница на страница на интернет во еден момент и ќе заштедите време Со Копчињата Напред/Назад На ОВОЈ КОМПЈУТЕР ГЛУВЧЕТО ПАМЕТНО ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА глувчето на лаптопот автоматски оди во режим на мирување по 5 минути неактивност за да заштеди енергија и може повторно да се активира со нежно поместување на батеријата на полнење со капацитет на 700мах. Во меѓувреме, Bluetooth 5.

За производот

Купувачите избираат и