.

.

Женски Голем Градник Безжичен Градник Врвен Елек Подлога За Градите Што Дише Облечена Во Спортска Долна Облека У Градник За Кревање Грб Беж М

Женски Голем Градник Безжичен Градник Врвен Елек Подлога За Градите Што Дише Облечена Во Спортска Долна Облека У Градник За

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Женски Безжичен Градник Врвен Елек За Дишење На Градите Облечен Во Спортска Долна Облека У Градник за Кревање Грб 1 пакет. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр. големина На Пакетот : 25х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 56cm/22.05" Должина : 28cm/11.02"Големина : M Биста : 60cm/23.62" Должина : 29cm/11.42"Големина : L Биста : 64cm/25.20" Должина : 30cm/11.81"Големина : XL Биста : 68cm/26.77" Должина : 31cm/12.20" Ултра-светлина, мека, Еластична плетена ткаенина со добра дише. Забелешка : Не, висат Или Линија Сува.Ве молиме Известете Ни Дали Има Некое Прашање Со Оваа Туника, Ние Ќе Ви Одговориме Со 24 Часа. Останете На Место : Мазното Предиво За Внатрешно Обликување Обезбедува Поголема Поддршка. Висока Еластична Лента За Намалување На Градите . Еластичните Чаши Од Пена Ја Поддржуваат Бистата За Ласкава Форма. Ние Нудиме Големини За Да Одговараат На Жени Од Различни Возрасти И Големини На Биста, Ве Молиме Проверете Ги Нашите Слики За Детали За Големината Пред Да Поставите.

За производот

Купувачите избираат и