.

.

Булова Машки Часовник ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 96Б015

Булова Машки Часовник ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 96Б015

DEN 1289.12

Од стока
Достапно.

Сребрен бројчаник подобрен со раце со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Сафир Кристал Отпорен на гребење. Цврст случај. Затворач за распоредување. Големина на куќиштето 36 мм х 8 мм. бенд 20 мм х долг. Булова 96Б015 Нараквица Часовник. Часовници. Нараквица. Унисекс, Возрасни.

За производот

Купувачите избираат и