.

.

Белата Ознака Женски Плус Големина Ладна Рамо Возбудува Ракав Врвот

Белата Ознака Женски Плус Големина Ладна Рамо Возбудува Ракав Врвот

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Белата Марка Женски Плус Големина Ладно Рамо Возбуда Ракав Врвот прави забавен додаток на секоја гардероба. Овој ладен врв на рамото има долги ракави со ѕвончиња со тенки ремени за шпагети на рамото. Овој врв убаво тече по телото со опуштено вклопување и набразден раб. Белата Ознака Женски Плус Големина Ладно Рамо Возбуда Ракав Врвот изгледа одлично стилизиран со фармерки и потпетици за забавен и разигран изглед. Ладно Рамо. Долги Ракави. Рафл Полите.

За производот

Купувачите избираат и