.

.

Почетна Динами Кралско Семејство Танзи Традиционален Медалјон Граничен Тркач Област Килим, Кафеава Слонова Коска, 1 '9 x7 ' 2

Почетна Динами Кралско Семејство Танзи Традиционален Медалјон Граничен Тркач Област Килим, Кафеава Слонова Коска, 1 '9 x7 '

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Овој популарен производ Од Домашна Динамика доаѓа во одличен асортиман на бои и дизајни за да одговараат на најпребирливите потреби за украсување. Килимите за кралско семејство се изработени од квалитетно предиво поставено на топлина и агресивно цени. Без разлика дали барате квалитетен килим во годините што доаѓаат, или само импровизирана промена на дизајнот во вашиот домашен декор, овие кадифни килими се совршен избор. 100% Топлина-Сет Полипропилен. Подобрена со поддршка од платно од јута за дополнителна стабилност и издржливост. Достапна големина : 31 "х 50", 31" х 50 "Овална, 39" Круг, 43 "х 62", 1 ' 9 "х 7 '2", 5 ' 2 "Х 7 '2", 7 ' 8 "Х 10 '4", Обичај Сече Ролна Тркач. Препорачај употреба со не-лизгање, не-лизгање подлога.

За производот

Купувачите избираат и