.

.

Wemake 25w Лемење Железо Хоби Снабдување

Wemake 25w Лемење Железо Хоби Снабдување

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Дали Си Сама? усовршете ги вашите техники на лемење на Рачката За лемење D. I. Y. 25 вати На Еленко. Совршен за завршување на проекти за лемење дома и научен саем. Ги исполнува барањата за тестирање на НИВО НА УЛ. Безбедносно тестирање завршено Од Интертек. Пред да дојде движењето На Творецот, Имаше Еленко со максимата на учениците и хобистите насекаде, " Учат Со Тоа". тоа е концептот што оди пред се кога дизајнираме и избираме алатки, опрема за тестирање и едукативни комплети што ги нудиме веќе 40 години. Еленко се стреми кон квалитет со вредност за да ги направи своите производи достапни за секого.SKU : Adib01d37qi16 Wemake 25w Лемење Железо Хоби Снабдување.

За производот

Купувачите избираат и