.

.

Женски Празник Печатени Хеланки

Женски Празник Печатени Хеланки

DEN 156.64

Од стока
Достапно.

Белата Марка Женските Празнични Хеланки се главен елемент во гардеробата што се истакнува во секоја пригода. Тоа е парче со среден пораст, тенок фит со прекрасен празничен принт. Спарете ги Овие Хеланки со бела Ознака со врв и какви било чевли за едноставен, секојдневен изглед. Мека За Допир. Среден Пораст. Тенок Фит.

За производот

Купувачите избираат и