.

.

Fvwitlyh Црн Дуксер Женски Опуштен-Одговара Со Долги Ракави Scoopneck Замав Туника Каки Голем

Fvwitlyh Црн Дуксер Женски Опуштен-Одговара Со Долги Ракави Scoopneck Замав Туника Каки Голем

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Холидеј Стејплс Жени Дами Жени Со Качулка Печатење Тркалезен Врат Дуксер Со Долги Ракави Врвови Лесни Долги Ракави Сезона : Есенска Зима . Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Целосна. Јака : со качулка. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х женски дуксер Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив за Секојдневно Носење!. Повод : Погоден За Пролет И Fall За Работа, спорт и Секојдневно. Ве Молиме Погледнете Го Мерењето На Големината На Сликата Пред Да Нарачате. Џеб, Дуксер Со Врвки, Редовно Вклопување, Цврста Боја, Основен Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе.

За производот

Купувачите избираат и