.

.

Женски Прстени Висок полиран Прстен од Нерѓосувачки Челик Со Врвен Кристал Во Перидот ТК1148

Женски Прстени Висок полиран Прстен од Нерѓосувачки Челик Со Врвен Кристал Во Перидот ТК1148

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Женски Прстени Високо полиран (без позлата) Нерѓосувачки Челик Прстен. ОПИС ЗА ЖЕНСКИОТ ПРСТЕН. 1. Никогаш Не Избледува, Никогаш Не Оцрнува, Никогаш Не Обезбојува. 2. 100% Сосема Ново. 3. Трае Вечно ако Се Третира Внимателно. Метали Тип : нерѓосувачки челик. Направени во САД-Премиум Квалитет-Подобра Услуга за Клиенти од (САД)- еколошки-Нема Да Предизвикаат Алергиски Или Кожни Реакции (100% Безбедни за Носење). - Бидете сигурни дека женскиот прстен што ќе го добиете ќе биде во совршена состојба бидејќи се проверува пред да се означи како совршен за продажба. Овој стил на женски прстен е еден од најубавите дизајни што сме ги направиле и бидејќи е рачно изработен, секој женски прстен е уникатен. Секој женски прстен е професионално рачно изработен за цврсто, но супер удобно чувство. Ние сме компанија Во Сопственост На Христијани, што значи дека донираме 10-20% од нашиот профит на светските цркви, како и донирање дополнителни 10-15% во добротворни организации. Чувствувајте се безбедно додека сте дел од нашиот тим за придонес во давањето корисни причини. 100% Сосема Ново. Нема да ја оцрни, избледи ниту ќе ја остави вашата кожа зелена. Висок Квалитет-Трае вечно ако се третира внимателно.

За производот

Купувачите избираат и