.

.

Тангнада Коректор За Сензори За Светло Пенкало Коректор За Веѓи Очен Капак До Лежечка Свилена Буба Џиновски Коректор За Солзи Dark Коректор За Темни Кругови

Тангнада Коректор За Сензори За Светло Пенкало Коректор За Веѓи Очен Капак До Лежечка Свилена Буба Џиновски Коректор За Солзи

DEN 101.12

Од стока
Достапно.

Лесно за боење. Мазна и свиленкаста.Лесно За Нанесување : средно до целосно покривање го олеснува слојот и не се згрутчува или лупи. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.Коректор За Коректор Со светло Пенкало Коректор За Веѓи Очен Капак До Лежечко Свилено Пенкало Џиновски Коректор Со Солза Dark Коректор Со Темен Круг Карактеристики : Пенкало За Коректор Со Целосна Покриеност : Нашето Пенкало За Коректор е чист фаворит со покриеност што може да се изгради.НАЈДОБРА АПЛИКАЦИЈА : да ги скриете темните кругови, од внатрешниот агол на окото нанадвор и нежно измешајте со прстенот. Состојки : Витамин Е, Хијалуронско Масло од Семе од Ливада и Арбутин помагаат да се осветли изгледот на кожата и да се задржи за младешки тен со полн изглед, додека се кондиционира и обезбедува антиоксидантни придобивки. Коректор Пенкало и вегански-пријателски. Уникатниот триаголен врв достигнува тешко достапни области, правејќи ја апликацијата а . За да ги скриете флеките и нерамниот тон на кожата, лизгајте и тапкајте по кожата. Долготрајни. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 30gpackage големина : 12x3x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. Кремастата формула веднаш ги осветлува, измазнува и крие темните кругови.Коректор за осетливост на светлина пенкало коректор за веѓи очен капак до лежечка свилена буба џиновски коректор солза dark коректор на темен круг : Пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

За производот

Купувачите избираат и