.

.

Луѓе Во Теретана Жолт Памук Европски И Американски Дами Цврста Боја Памук Лен Тркалезен Врат Шупливи Плисирани Шарени Елек Без Ракави

Луѓе Во Теретана Жолт Памук Европски И Американски Дами Цврста Боја Памук Лен Тркалезен Врат Шупливи Плисирани Шарени Елек Без

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Европски И Американски Дами Цврста Боја Памук Лен Круг Вратот Шупливи Плисирани Шарени Ракави Елек. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 105гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 93см/36.61" Должина : 65см/25.59"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 98см/38.58" Должина : 66см/25.98"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 103см/40.55" Должина : 67см/26.38"големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 сад : 10 биста : 108cm/42.52" должина : 68cm/26.77"ГОЛЕМИНА : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 113cm/44.49" должина : 69cm/27.17" ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : СЕЗОНА : цела сезона. Големина и Боја : С/ М/ Л / 1Л, Бело/ Црно/ Сиво/ Сино/ Црвено, Изберете Го Што ви се допаѓа. Измијте Ги Рацете Со Ладна Вода Или Нежно Исчистете Ги Со Машина. Закачете Се Да Се Исуши. Ве Молиме, Дозволете Мерење Од 1 Инч/2 См. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас. Ткаенина : Полистер, Дише И Удобен За Носење. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина.

За производот

Купувачите избираат и