.

.

Машки Тенки Долги Ракави V Вратот Еднобојна Маица Блуза Обични Лабави Врвови Маица

Машки Тенки Долги Ракави V Вратот Еднобојна Маица Блуза Обични Лабави Врвови Маица

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Детали : * Големина На Ознака : S-3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xlength (см)666870727476lth (инч)26,0 26,8 27,6 28,3 29,1 29,9 Биста (см)102106112118124128 Bust (инч)40,2 41,7 44,1 46,5 48,8 50,4 рамо (см)414346485154 Рамо (Инч)16,1 16,9 18,1 18,9 20,1 21,3 ракав (см)646566676869 ракав (инч)25,2 25,6 26,0 26,4 26,8 27,2 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете 1~2см отстапување* ставка ткаенина : полиестер* Боја На Предметот : Бела,Сива,Црна,Сина,каки (како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : секојдневен,еднобоен,v-врат,маици,долг ракав,врв,тенок* состојба на предметот : сосема нов* Опис На предметот : 1) применлив пол : машки2) должина на облека : редовно3) деколте : v-врат4) стил на ракав : долг ракав5) еластичност : мало истегнување6) шема : Цврста Боја7) Стил : Секојдневен8) Соодветна Сезона : Пролет,aut,зима9) апликација : одмор,одмор,дневно* содржина на пакетот : 1*маица (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Менс Тенки Долги Ракави V Вратот Еднобојна Маица Блуза Повик Лабава Блузи Мета.

За производот

Купувачите избираат и