.

.

Аабни Жени Топла Зимска Качулка Долги Делови Палто Појас Двојно Гради Јакна

Аабни Жени Топла Зимска Качулка Долги Делови Палто Појас Двојно Гради Јакна

DEN 959.84

Од стока
Достапно.

Дами Леопард Печатење Панел Качулка Јакнатаимајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. модниот дизајн ве прави попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Спортски Материјал : Тип На Каубојска Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Coat Size USUKEUBust Waist Sleeve Lengths483492cm/36.22"84cm/33.07"61cm/24.02"79cm/31.10"M6103696cm/37.80"88cm/34.65"62cm/24.41"80cm/31.50"L81238100cm/39.37"92cm/36.22"63cm/24.80"81cm/31.89"XL101440104cm/40.94"96cm/37.80"64.5 cm/25.39"82cm/32.28"XXL121642108cm/42.52"100cm/39.37"65.5 cm/25.79"83cm/32.68"XXXL141844112cm/44.09"104cm/40.94"66.5 cm/26.18"84cm/33.07"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 92cm/36.22"Waist : 84cm/33.07"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 79cm/31.10"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 96cm/37.80"Waist : 88cm/34.65"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 80cm/31.50"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Waist : 92cm/36.22"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 81cm/31.89"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 104cm/40.94"Waist : 96cm/37.80"Sleeve : 64.5 cm/25.39"Length : 82cm/32.28"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Waist : 100cm/39.37"Sleeve : 65.5 cm/25.79"Length : 83cm/32.68"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 112cm/44.09"Waist : 104cm/40.94"Sleeve : 66.5 cm/26.18"Length : 84cm/33.07" Висококвалитетен полиестерски памук. Удобно и дише. Уникатен дизајн.

За производот

Купувачите избираат и