.

.

Супериорен Број На Нишки Египетски Памучен Лист Сет, Мока, БЛИЗНАК XL

Супериорен Број На Нишки Египетски Памучен Лист Сет, Мока, БЛИЗНАК XL

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Секоја навлака за перници е завршена со полите од 4 инчи и е отворена на едниот крај за лесен пристап. Квалитет : еднослојна конструкција. Ве молиме следете ги упатствата за нега на етикетата со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. За сите големини, овој комплет вклучува преголем длабок џеб вграден чаршав за да одговара на душеци дебели 15" до 18". 100% Египетски Памук. Навлаки за перници завршени со полите од 4 инчи. Супериорен 400 Конец Грофот Египетски Памучен Лист Сет, Близнак XL : Сет Вклучува : Еден рамен лист, еден вграден лист и две навлаки за перници (Сплит Кинг вклучува два вградени чаршафи; близнак/ Близнак XL големина вклучува една навлака за перница). Целосно еластичен вграден лист. Идеален за употреба во текот на целата година. Грижа : машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и