.

.

Ландау Женски V-Вратот Туника Пилинг Врвот, Стил 8219

Ландау Женски V-Вратот Туника Пилинг Врвот, Стил 8219

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобен и функционален, овој врат за чистење На Вратот има дарежливо вклопување надополнето со поставени ракави за дополнителна слобода на движење и целодневна носливост. Стилската силуета содржи вкупно четири џебови, осигурувајќи дека вашите медицински најважни работи се секогаш на дофат. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Мажи Или пилинзи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;Нашата лесна ткаенина од поплин направена со двапати предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Избледување;доволно Издржлив за комерцијални алишта;4 Џебови : 2 двојни џебови со разделувачи на пенкала;Странични отвори за дополнително олеснување на движењето;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Големина Средна Должина : 26.125"; Големина Средна Должина На Ракавот : 9.25".

За производот

Купувачите избираат и