.

.

Женски Ливчиња Со Кратки Ракави Туника Врвови Обична Блуза Против Вратот Двојни Слоеви Мрежести Кошули Фрагарн

Женски Ливчиња Со Кратки Ракави Туника Врвови Обична Блуза Против Вратот Двојни Слоеви Мрежести Кошули Фрагарн

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

♛Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката.- Главна Карактеристика - - - >> > Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет>>>Лабав Дизајн, Основни Маици За Дневно>>> Ткаенина Што Дише, Мека И Лесна> > > Класичен V Врат /Блок Во Боја/ Маица Со Ракави Со Пруги>> > Совршен Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки,Панталони Или Здолниште>>>Машина За Перење, Препорачано Миење Раце. Ако добиете какви било проблеми по нарачката (на пример : оштетен, погрешен производ), или не пристигнал долго време стока, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 5 часа.

За производот

Купувачите избираат и