.

.

Barronett Ролетни® Голем Мајк Тешки, Преносни Центар Слепи, 2-Лице, Кратер Јадро, BMHD300CC

Barronett Ролетни® Голем Мајк Тешки, Преносни Центар Слепи, 2-Лице, Кратер Јадро, BMHD300CC

DEN 9599.84

Од стока
Достапно.

Заменлива мрежа за пукање за широка употреба и пристаништа за лов на огнено оружје . Вклучува тешки копнени колци и јажиња за врзување . Големиот Mike ® Тежок има четкана 600 негирач цврсто ткаена полиестерска обвивка со црна внатрешна обвивка за прикривање. Прилагодливите прозорци можат да бидат ориентирани вертикално и хоризонтално за стрелаштво и лов на огнено оружје . Држачи за четки за опционално додадено прикривање . Четкани 600 негира цврсто ткаени полиестер школка за издржливост . Ткаенината е четкана за да создаде надворешност со низок сјај за да се вклопи. Овој слеп, исто така, има прозорци без патент за прилагодување без бучава и повеќе опции за снимање. Вклучува торба за носење ранец со џеб за опрема и држач за стол . Водоотпорна, цврсто ткаена, четкана ткаенина од 600 негирачи со црна внатрешна обвивка . Спецификации : Бренд : Баронет Ролетни Лов Слеп Тип : Пренослив Центар Слепи # На Врати : 1 # На Прозорци : 10 Носителите Четка : Да Капацитет : 2-Лице Врата Стил : Вертикална Агол Стапало : 59" х 59" Земјата Здолниште : Да Висина : 80" Висина До Дното На Прозорците : 41" Центар, 23" Агол Центар До Центар : 75. Четкајте Во Вашиот Голем Mike ® Тежок Со ремените за полиестерска четка за дополнително прикривање.Големиот Пренослив Центар За Преносни Mike_ со Голема Тежина се одликува со иста голема големина како Barronett Blinds® Big mike ® Со надградени карактеристики за дополнителна издржливост. Издржлива рамка со столбови од фиберглас од 10мм и лесни алуминиумски центри од леано леано .00" Нето Тежина (ЛБ) : 26 ширина на снимање : 75" Х 75" Стол За Тркала Достапен? : Да.

За производот

Купувачите избираат и